Baran Mengüç

Baran Mengüç 2019 yılında Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli programa babası ile birlikte katılmış ve dikkatleri üzerine çekmiştir. Peki kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografisi.

Baran Mengüç 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Baba tarafından kökeni Selanik’e uzanmaktadır, seneler önce dedeleri Muğla Fethiye’ye göç etmişlerdir. Roman asıllıdır. Annesinin ismi Funda Mengüç’tür, Sevde isminde bir kız kardeşi vardır.

Dansfabrika bünyesinde dans çalışmalarını sürdürmektedir. Hayatını dans üzerine kurmuş ve eğitimi de o yönde sürdürmektedir. Babası Tarık Mengüç instagram hesabından Seninle gurur duyuyorum canım oğlum hedefin hep zirve olsun şımarmadan kibirden uzak odaklan ve 12 den vur ben senin arkandayım, yazarak destek olmuştur.

2019 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli programa babası Tarık Mengü ile birlikte katılmıştır. Yaptığı dans ve figürleri ile dikkkatleri üzerine çekmeyi başaran Baran Mengüç daha önce Seda Sayan’ın programına da katılmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz