Bade Tokel

Bade Tokel ekran severler tarafından özellikle rol aldığı Yalı Çapkını isimli dizi ile tanınmıştır. Minik isim hakkında merak edilenler, oynadığı diziler, biyografi ve kısaca hayatı.

Bade Tokel Kimdir?

Bade Tokel sinema, film, dizi oyuncusu. Ayrıca bir çok kurumsal firmanın reklam film ve katalog, fotoğraf çekiminde yer almıştır. Drama Say’da Oyunculuk eğitimi alan Tokel, Hande Aytar Cast Oyunculuk Ajansı bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Oyunculuğun yanı sıra ortaokul eğitim hayatını da başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Bade Tokel Kaç Yaşında?

Bade Tokel 10 yaşındadır. Doğum tarihi 7 Temmuz 2012, burcu ise yengeçtir.
bade tokel3 jpg
Oyunculuk Kariyeri:

Günümüze kadar pek çok reklam film çalışmasında yer alan Bade, en son Yalı Çapkını isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de güzel oyuncu Beril Pozam‘ın canlandırdığı Suna karakterinin çocukluk yıllarını canlandırmıştır. Dizide ayrıca Gözde Kansu, Çetin Tekindor, Gülçin Şantırcıoğlu, Diren Polatoğulları, Buçe Buse Kahraman, Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu gibi isimler de rol almıştır.

Dizi ve reklam film katalog çekimleri dışında ekranların sevilen güldürü programı, Çok Güzel Hareketler Bunlar Çocuk Programında da yer almıştır.

Ekran Deneyimi:

Baymak (2023)
Atason Optik Fotoğraf Çekimi (2022)
Elite World Hotel (2022)
Ülker Kanky (2022)
Ülker Ece Çikolata (2022)
Yalı Çapkını – Dizi (2022)
Ülker (2022)
Asaşpen (2022)
TEB (2021)
Hepsiburada (2021)
Havaist (2019)
Çok Güzel Hareketler Bunlar Çocuk (2023)

Hande Aytar cast sitesinde spor olarak yüzme, yabancı dil olarak ingilizce, özel yetenek olarak bale, modern dans ve çaldığı müzik aleti olarak ta piyano bilgilerine yer verilmiştir. Son olarak resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşım üzerine sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu belirtebiliriz.

Resmi instagram hesabı @bade.tokel ‘dir. İnstagram hesabı ailesi tarafından yönetilmektedir. Henüz aslen nereli olduğu ve doğum yeri bilgisine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz