Aziz Ozan Dilber

Aziz Ozan Dilber katıldığı Survivor yarışması ile merak konusu olmuştur. Hakkında ekran severler tarafından merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Aziz Ozan Dilber Kimdir?

Aziz Ozan Dilber ekran severler tarafından katıldığı Survivor yarışması ile tanınmıştır. Her ne kadar yarışmacı olarak tanınsa da kendisi Avukat, aynı zamanda yazar’dır. İstanbul Özdemir Sabancı Emirgan Lisesi’ni bitirmiştir. Ardından Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden başarı ile mezun olmuştur.

Günümüzde serbest avukat olarak çalışmalarını sürdürmenin yanı sıra dergiler de yazılar kaleme almaktadır.

Aziz Ozan Dilber Nereli?

Aziz Ozan Dilber aslen Sivas’lıdır ve Sivas doğumludur.

Aziz Ozan Dilber Boyu, Kaç Yaşında?

Aziz Ozan Dilber 27 yaşındadır. Bazı kaynaklara göre boyu 177 cm civarında geçmektedir. Ancak kesin bilgi değildir.

Survivor 2023 kadrosunda yer almaktadır. Ünlüler, gönüllüler ve fenomenlerin de katıldığı yarışmanın Gönüllüler takımında yer almıştır. Yarışma öncesinde yaptığı paylaşım ise şu şekildedir. “Uzun olmasını umduğum bir yolculuk başlıyor. Çocukken “Simyacı” isimli romanı çevirip çevirip baştan sona okurdum. Unutamayacağım cümlelerle dolu bir hazineydi bu kitap benim için ve kim derdi ki hayatım boyunca ilham kaynağım olacak.”

“Yine çocukluğumun unutulmayan hazinesinden ilham alıyor ve bu yola öyle çıkıyorum. “Kim olursan ol, ne yaparsan yap, bütün yüreğinle gerçekten bir şey istediğin zaman, evrenin ruhunda bu istek oluşur. Bu senin yeryüzündeki özel görevindir ve bir şey istediğin zaman, bütün evren arzunun gerçekleşmesi için işbirliği yapar.”

Resmi instagram hesabından resim paylaşımına şu notları da düşmüştür. Bekleyin Aziz Survivor’a geliyor. Kros, hırs, akıl oyunları, entrika ve ihtiras. Survivor yarışmasında ayrıca Aleyna Elibol, Asena Demirbağ, Buse Plan, Berdan Mardini, Ümit Erdim, Zeynep Alkan, Alper Rende, Halil İbrahim Göker, Kürşat Juan, Osman Can Ural ve Kardelen Kalender gibi pek çok isim yer almıştır.

İnstagram hesabı @azizozandilber ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz