Azad Ataman

0

Azad Ataman Kimdir ?

Genç yaşta iş dünyasına adım atan Azad Ataman son dönemlerde instagram üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Özellikle lüks yaşamı gözler önüne serildiğinde sıkça internet dünyasında en fazla merak edilen isimler arasında yer almıştır. 1999 yılında dünyaya gelen Azad Ataman aslen Diyarbakırlıdır. Kimi takipçisi paylaştığı resim ve videolara olumsuz tepkiler verse de ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. İnstagram hesabında 2020 yılı itibariyle 120 bin takipçi sayısına sahiptir.

Çevresinde, ağır başliliği ve mütevazi bir okadarda saygili bir kişi olarak tanınmaktadır. iş hayatı dışında fenomen kimliği ile de tanınmaktadır. Otomobiller, yatlar, havuzlar, yurt dışı seyahatleri, lüks villar, vakit geçirdiği lüks mekanlar ile hayatı ve yaşamayı seven birisi olarak yorumlanmaktadır. Genellikle yardımsever kişiliği ile çevresindeki ve birçok ihtiyaç sahibine yardımlarda bulunur.

Azad Ataman ne iş yapıyor? iş hayatı;

En son yaptığı bir paylaşımda, otomobil işine girdiğini, Lüks araç alımı, satımı yaptığını belirtmiştir. Ancak sadece otomotiv sektöründe iş hayatını sürdürmediği bir gerçektir. Bir çok kaynakta Lukoil ve Bmw gibi şirketler ile bir ilgisi olduğu söylense de bu kesin bir bilgi değildir.

Paylaşılan resimlerdende anlaşılacağı üzere Nusret ve Demet Akalın gibi bir çok ünlü ile de dosttur. Uzmanlık Alanı; Luxury Car Dealer, Gayrimenkul İnşaat A. Ş.

Bir Başka İçerik :   Nevzat Aydın

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz