Ayu Tingting

Ayu Tingting son yıllarda Türkiye’de de ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran ünlü sanatçılar arasında yer almaktadır. Peki kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? evli mi?, çocuğu var mı? kısaca müzik kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1992 yılının Haziran ayında dünyaya gelen Ayu Tingting aslen Endonezya asıllıdır. Boyu 1.60 cm, kilosu 50, burcu ise İkizler’dir. Sahne ismi ise Ting Ting’dir.

Sosyal medya hesapları inanılmaz abone ve takipçi sayılarına sahiptir. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 36milyon civarındadır. Vücut ölçüleri bir çok kaynakta 84-61-86 olarak belirtilmektedir. En fazla merak konusu olan sorulardan birisi ise dini inancıdır. Endonezyalı ve bir çok kaynakta Müslüman olduğu İslam dinini benimsediği belirtilmektedir.


2019 yılında başarılı oyuncu, şarkıcı Keremcem ile birlikte yaptığı düet ile uzun süre medyanın gündeminde yer almış, şarkı Youtube ‘da dünya listelerinde 2 gün boyunca en fazla dinlenen şarkı olmuştur. 25 Haz 2019 tarihinde yayınlanan klip günümüze kadar 2 Milyon civarında izlenme sayısına ulaşmıştır. Keremcem ile birlikte Apalah Cinta isimli şarkıya düet yapmıştır. İlerleyen süreçte Keremcem ile birlikte bir de konser verecekleri açıklanmıştır.

Ayu Tingting Evli mi?

Güzel sanatçı 2013 yılında Henry Baskoro Hendarso ile evlenmiştir. Bu evliliğinden Bilqis Humairah Razak isminde bir kızı vardır. Ancak evliliği 2014 yılında son bulmuş, eşinden boşanmıştır. Günümüzde ise sevgili var mı? varsa kimdir? sorularının cevaplarına maalesef ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz