Aysima Zeynep Erişir

0

Aysima Zeynep Erişir Fox Tv ekranlarında yayınlanan Gülümse Kaderine isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Minik oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Aysima Zeynep Erişir Kimdir?

Oyuncu olarak Layla Şirin Ajans bünyesine bağlı çalışmalarını sürdüren minik oyuncu Aysima Zeynep Erişir 9 yaşındadır. Almina isminde bir kız kardeşi vardır, annesinin ismi ise Nesli Erişir’dir.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2022 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Gülümse Kaderine isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Yaren karakterinin çocukluk yıllarını canlandırmıştır. Yaren karakterini dizi de güzel oyuncu Sude Zülal Güler canlandırmıştır.

Daha önce Halley, Knorr, Nestle Pure Soft, Turkcell Emocan, Pınar, Ankara Sigorta, Molped, Enza Home ve Garanti gibi kurumsal markaların reklam film çalışmalarında yer almıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @aysimaerisir ‘dır. Resmi instagram hesabı ebeveynleri tarafından yönetilmektedir. Günümüz itibariyle 27,2bin civarında takipçi sayısına sahiptir.

Henüz baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Göz rengi kahve saç rengi ise Açık Kumral’dır. Boyu 1.25 cm, kilosu 28 civarında olan minik oyuncu gelişim çağında olduğu için boy ve kilo bilgileri değişmektedir.

Oynadığı Diziler:

2022 – Gülümse Kaderine (Yaren Çocukluk yılları)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz