Ayşenur İnam

Ayşenur İnam katıldığı Kısmetse Olur Aşkın Gücü isimli yarışma programı ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel isim hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Ayşenur İnam Kimdir?

Ayşenur İnam Kısmetse Olur Aşkın Gücü adlı yarışma ile tanınmıştır. Ancak oyuncu kimliği ile de tanınan başarılı isim sosyal medya dünyasının da çok yakından tanıdığı bir isimdir.

Ayşenur İnam Nereli?

Ayşenur İnam Almanya doğumludur. Almanya’nın Aachen Şehri’nde dünyaya gelmiştir, ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Tüm eğitim hayatını doğup büyüdüğü Almanya’da tamamlamıştır. Erkek deyimiyle işinde emir eri gibi olduğunu belirtmiştir. İşine çok önem veren, üzerine düşeni oyuncu olarak yapabilecek bir karakteri sahip olduğunu, yapımcı ve yönetmenini komutanları gibi gördüğünü sözlerine eklemiştir.

Ayşenur İnam Boyu, Kaç Yaşında?

Ayşenur İnam 20 yaşındadır. Doğum tarihi 2002, boyu ise 1.65 cm.

2022 yılının Aralık ayında Youtube platformunda yayımlanan ve sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği “Kısmetse Olur Aşkın Gücü” isimli evlilik yarışma programı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Almanya’dan buraya aşkını bulmaya geldiğini dile getirmiştir. Yarışma da ayrıca Cansel Ayanoğlu, Yeliz Açıkel, Zeyd Gümüştutan, Aybüke Çangal, Yaren Dağ, Erhan Saffar, Tuğçe Aleyna, Şeydanur Tunç, Simge Nur Erkoç, Kaan Seyhan, Bilek Orundaş, Oğulcan Yılmaz, Merve Demirbilek, Serdar Aycan, Sedat Polat, Erol Yıldırım gibi isimler yer almıştır.

Resmi instagram hesabını @aysenurinam ismi ile kullanmaktadır. Özellikle yarışma ile birlikte sosyal medya ve magazin dünyasınında dikkatini çeken İnam, paylaştığı resimler ile sık sık gündeme gelmektedir. Daha önce estetiksiz ve shoplu pozlarını paylaştığı, estetik yaptırdığı yönünde bir çok haber ile yine gündemden düşmeyen bir isim olmuştur.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü Ayşenur’un soyadı ise İnam’dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz