Ayşegül Kartal

Ayşegül Kartal hakkında merak edilen kaç yaşında? evli mi? nereli? gibi soruların cevapları. kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Uzun yıllardır makyöz olarak çalışmalarını sürdüren Ayşegül Kartal genellikle kendisine değil de karşısındaki kişiye makyaj uygulamaktan daha çok hoşlanmaktadır.

Celebrity makyözü olan başarılı isim kariyerine reklam filmi çekimlerinde makyözlük yaparak adım atmıştır. Daha sonra birbirinden başarılı projelerde makyöz olarak görev yapmıştır. Çalışmalar gerçekleştirdiği bazı diziler ise, Pulsar, Adını Feriha Koydum, Küçük Sırlar, Kaçak Gelinler ve Kiralık Aşk.


Özellikle makyaj’ın temiz yapılmasına oldukça titiz bir yaklaşım sergileyen Ayşegül Kartal, 2019 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin isimli yarışma programına katılmıştır. Yarışmada olmaktan çok mutluğu olduğunu belirten güzel isim hakkında en fazla merak edilen sorulardan birisi ise evli mi?

Bu sorunu cevabı evet’tir. 2016 yılında daha önce Yaprak Dökümü isimli dizide canlandırdığı Şevket karakteri ile hatırlanan başarılı oyuncu Caner Kurtaran ile evlenmiştir. Maalesef boyu, kilosu ve aslen nereli olduğu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Özellikle instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan başarılı ismin 2019 yılı itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 102bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz