Ayşe Kucuroğlu

1976 yılında dünyaya gelen Ayşe Kucuroğlu İstanbul Bebek’te bulunan Happily Ever After’i işletmektedir. Aşçılığı bilmediğini dükkanı açtıktan 7 ay sonra eğitim aldığını belirtmiştir.

Doğma büyüme İstanbul’lu olan Ayşe Kucuroğlu 2003 yılında Taner Kucuroğlu ile evlenmiştir. Bu evliliğinden 2003 doğumlu Suna, 2006 doğumlu Kemal, 2008 doğumlu Osman, 2011 doğumlu Cenk ve 2012 doğumlu Sema isminde 5 çocuğu vardır. 2017 yılında uzun süredir eşi Taner Kucuroğlu ile arasının açık olduğu ve boşanma davası açtığına dair haberler ile gündeme gelmiştir.

Bir Uzakdoğu gezisinden sonra Çin kültüründen çok etkilenmiş ardından Fatih Üniversitesi Çin Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Çinceyi 4 senede öğrendiğini belirtmiştir.

Sinem ve Ülkü isimlerinde iki kız kardeşi vardır. Günümüzde işletmeciliğin yanı sıra Vatan Gazetesi yazarı olarak köşe yazıları yazmaktadır. Yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul Bebek’te sürdürmektedir.

Babası’da İstanbul’da doğmuş aslen Yugoslavya göçmenidir. Annesi ise eczacı, aslen ise Karadeniz’lidir. Annesinin çok güzel hamsili pilav yaptığını belirtmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz