Aynur Akgün

Aynur Akgün Metafizik Uzmanı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle son dönemde televizyon ekranlarında katıldığı programlar ile merak edilen isim olmuştur. Kısaca kariyeri, eğitimi, biyografi ve hayatı.

Aynur Akgün Kimdir?

Aynur Akgün metafizik uzmanıdır. Metafizik bilindiği üzere Felsefe’nin bir dalıdır. Beyaz Tv ekranlarında Nur Viral‘ın sunduğu Her Şey Var isimli programa da katılmıştır. Resmi sosyal medya hesapları ve youtube video kanalı üzerinden de paylaşımlarını sürdürmektedir.

Aynur Akgün Nereli?

Aynur Akgün aslen Malatya’lıdır ve memleketi Malatya’da dünyaya gelmiştir.

Aynur Akgün Kaç Yaşında?

Aynur Akgün 67 yaşındadır, doğum tarihi 1956, doğum yeri Malatya.

Sık sık Malatya’lı olduğunu da dile getiren başarılı isim kökenine ne kadar değer verdiğini ise şu şekilde ifade etmiştir. “Kökleri olmayan meyve veremez, insan köklerinden beslenir.”

Ülkemizde özellikle Metafizik dendiğinde ilk akla gelen isimlerden birisidir. Metafizik için felsefenin bir dalı ve fizik bilimlerinin ötesinde açıklamasında bulunmuştur.

Ünlülerin metafizikçisi olarak da adlandırılan Akgün, siyasetten, spor alanına, iş dünyasından sanat camiasına kadar bir çok ünlü ismin kendisine ulaştığını dile getirmiştir. Ünlülerin metafizik bu anlamda hayatlarına da yön vermektedir.

Resmi instagram hesabı @aynurakgunofficial ‘dır. Resmi youtube video kanalı ise @https://www.youtube.com/@aynurakgunofficial/ olarak yayındadır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz