Aylin Çetinkaya

Aylin Çetinkaya son dönemlerde özellikle sosyal medya dünyasının da oldukça beğeni ile takip ettiği isimlerindendir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Aylin Çetinkaya Kimdir?

Aylin Çetinkaya güzellik ve estetik koçu. Günümüze kadar Seçkin Piriler, Pınar Altuğ, Fulden Uras, Zehra Güneş, Zeynep Sever Demirel, Burcu Esmersoy, Gonca Vuslateri, Başak Sayan, Hilal Özdemir, Hande Katipoğlu, Mine Tugay ve Yeliz Kuvancı dahil sayısız ünlü isimle çalışmıştır. Sunucu, Yazar ve Uzman Estetisyen ayrıca Tv 8 ekranlarında yayınlanan 8’de Sağlık isimli programı sunmuştur.

Aylin Çetinkaya Kaç Yaşında?

Aylin Çetinkaya 42 yaşındadır, doğum tarihi 7 Temmuz 1981, burcu ise yengeç’tir.

Aylin Çetinkaya Nereli?

Aylin Çetinkaya doğma büyüme aslen İstanbul’ludur.
aylin cetinkaya6

Aylin Çetinkaya Eğitim Hayatı

Aylin Çetinkaya 2002 senesinde İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden derece ile mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından profesyonel iş hayatına atılmıştır.

14 sene gibi bir süre Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketleri bünyesinde yönetici olarak çalışmıştır.

Üniversite eğitim ve kurumsal çalışma dönemi dahil hayatı boyunca estetik, güzellik ve bakım konularına özel bir ilgi duymuştur. Bu nedenle yurt içi ve yurt dışında bir çok eğitim ve seminere katılmıştır.

14 senelik kurumsal çalışma hayatında radikal bir karar ile kariyerini noktalamış ve hayallerinin peşinden giderek 2016 yılında ilk girişimi olan Nişantaşı’ndaki Aylin Çetinkaya Güzellik Merkezini kurmuştur. Kısa süre içinde 30 günlük büyük ekibe sahip olmuştur. Microblading, botoks, dudak renklendirme, eyeliner ve kaş kontürü gibi hizmetler veriliyor.

Hakkında detaylı bilgilere ulaşmak, aldığı sektörel eğitim ve seminerler, iletişim, haberler gibi bilgiler için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Resmi web sitesi: https://www.aylincetinkaya.com

Ayrıca resmi instagram hesabı @aylincetinkayacom üzerinden kendisini takip edebilir, çalıştığı ünlü isimleri de görebilirsiniz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz