Aylin Aras

0

Aylin Aras hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki aslen nereli? kaç yaşında? hangi sinema ve dizilerde rol aldı? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Nisan ayında dünyaya gelen Aylin Aras Koç burcu’dur, Diyarbakır doğumlu, gerçek ismi ise Avbin Aras’tır. Çok küçük yaşlarda iken ailesi ile beraber Antalya’ya taşınan Aras, İlköğretim eğitimine de taşındıkları Antalya ilinde başlamıştır. ARdından yine Antalya’da Lise tahsilini tamamlayan güzel isim ileride kendisinden söz ettirecek başarılı projelerin altına imza atmak ve oyunculuk yapmak istemektedir. Ayrıca Lise eğitiminin ardından Konservatuvar’da eğitim almayı düşünmektedir.

Eğitim dönemi boyunca fotomodellik, mankenlik ve oyunculuk yapmış, kariyerinin henüz çok başında olmasına rağmen dizilerde oyuncu olarak yer almıştır. Ayrıca moda haftalarında podyuma çıkan güzel isim oyunculuk eğitimine de önemli isimlerin çatısı altında devam etmektedir.

Uluslararası bir model ajansından davet almış ve kadrolarında yer almıştır. Hedefi ise uluslararası model ve oyuncu olmaktır.

Model Of The World 2017 Türkiye güzeli seçilmiştir. Bu yarışma ile adından söz ettiren Aylin Aras bugüne kadar bir çok katalog ve reklam çekiminde model olarak yer almıştır. Maalesef boyu, kilosu ve sevgilisi var mı? varsa kim? sorularının cevaplarına henüz ulaşılamamıştır.

2019 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Çocuk isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Ayşe karakterini canlandırmaktadır.

Aylin Aras bazı çalışmaları;

Miss Tourism Turkey
2018 Model Of The Turkey
World Wella Paris (Katalog Çekimi)
Akdeniz Moda Haftası
Antalya Swimsuit Week (Reklam yüzü ve modeli)

Çocuk Dizisi Ayşe Kimdir?

Çocuk dizisi’nin Ayşe’si Melek ve Osman’ın kızıdır. Karasu konağında doğmuş, büyümüş ve yetişmiş, çok güzel bir kız olmuştur. Anne ve babası konağın hizmetlisi ve şoförü’dür ancak Ayşe’nin gözü hep yükseklerdedir, ayrıca konağın oğlu Murat’a da aşıktır. Ancak Murat çok umursuz, serseri ve şımarık yetişmiş hiç şeyi gözü görmeyen birisidir, buna rağmen Ayşe kendisini Murat’a teslim etmeye bile razıdır. Ayşe’nin Murat’a duyduğu aşk ise annesi Melek ve babası Osman’ın en büyük sınavı haline gelmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz