Aydan Tarık

Aydan Tarık oyuncu, sunucu ve model olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Yakışıklı isim hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Aydan Tarık Kimdir? Nereli?

1997 yılında dünyaya gelen yakışıklı isim aslen Mardin Artuk doğumludur.

Aydan Tarık Boyu, Kaç Yaşında?

Ünlü ismin boyu 1.88 cm, kilosu 76, burcu ise yengeçtir. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @aydantarikofficial ‘dır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 71,7bin civarındadır.

Kendisi modellik kariyerine hızla yön vererek 2021 yılında Avrupa’nın en iyi çıkış yapan erkek model ödülüne layık görüldükten sonra aynı yıl içinde Türkiye’nin en iyi erkek modeli ödülüne layık görülüp dikkatleri üzerine çekmiştir.

Bir çok markayla çalıştıktan sonra bir müzik kanalında sunuculuk yapmaya başlayan Aydan Tarık, 2022 yılında ünlü markaların reklam oyunculuğunu üstlenmiş olmakla birlikte oyunculuk kariyerine yön vermeye reklam oyunculuğu ile başlamıştır. Aynı zamanda amatör olarak birden fazla müzik enstrümanına küçüklükten beri hakimdir.

Arapça, İngilizce, İtalyanca, dillerini ileri düzeyde konuşabilen genç model yakın zamanda Roma’daki bir oyunculuk okulunda eğitimine farklı metotlar ekleyerek iyi bir eğitim süreci geçirmiştir. Daha sonra İtalya’da modellik ve oyunculuk kariyerine yön vererek Türkiye’yi Avrupa’da çok iyi bir şekilde temsil etmek istemektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz