Ayça Aysalar

Ayça Aysalar Yasak Elma dizisi için kamera karşısına geçmiştir. Güzel isim hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ayça Aysalar Kimdir? Nereli?

Doğum tarihi 4 Mayıs olan güzel isim Ayça Aysalar oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmekte, göz rengi yeşil, burcu ise boğa’dır. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Aysalar, aslen ise Mersin’lidir. Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İşletme Bölümü’nden 2014 yılında başarı ile mezun olmuştur.

2016 yılında Kaliforniya Üniversitesi, Los Angeles (UCLA) da eğitim görmüştür. Döndükten sonra bir süre iş hayatında çalışmalarını sürdürmüş, ilerleyen süreçte kamera karşısına geçmiştir.

2021 yılında ise oyunculuk dünyasına giriş yapan Ayça Aysalar ilk dizi oyunculuk deneyimini Yasak Elma adlı dizi ile gerçekleştirmiştir. Yasak Elma dizisinde Kumru’nun arkadaşı Aleyna karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizide ayrıca Şafak Pekdemir, Talat Bulut, Onur Tuna, Eda Ece, Barış Aytaç, İlber Kaboğlu, Barış Kılıç, Vildan Vatansever ve Ayşegül Çınar gibi isimler de rol almıştır.

İnstagram, Facebook Hesabı:

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Resmi instagram hesabını ise @aycaaysalar kullanıcı ismi ile kullanan başarılı oyuncunun günümüz itibariyle instagram takipçi sayısı ise 16,9bin civarındadır.

Facebook hesabını ise @ayca.aysalar Maalesef henüz doğum yılı, boyu, kilosu ve sevgilisi varmı? varsa kim? gibi soruların cevaplarına ulaşılamamıştır.
ayca aysalar7

ayca aysalar9

ayca aysalar8

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz