Aybüke Çangal

Aybüke’nin Instagram hesabı ve merak edilen soruların yanıtları…isimli yarışma programı ile gündeme gelen isim olmuştur. Hakkında bir çok sorunun merak edildiği güzel isim hakkında kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Aybüke Çangal Kimdir?

Aybüke Çangal Kısmetse Olur Aşkın Gücü programı yarışmacılarındandır. Beden Eğitimi bölümünde Lisans eğitimine devam etmektedir. Kısmetse Olur Aşkın Gücü adlı yarışma öncesinde de sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Tiktok, youtube ve instagram hesaplarında aktif olarak paylaşımlarını sürdürmektedir.

Aybüke Çangal Nereli?

Aybüke Çangal doğma büyüme aslen İstanbul’ludur.

Aybüke Çangal Boyu, Kilosu

Aybüke Çangal’ın boyu 1.73 cm, kilosu ise 57’dir.

Aybüke Çangal Kaç Yaşında?

Aybüke Çangal 21 yaşındadır. Doğum tarihi 25 Ekim 2001, burcu ise akrep’tir. Ancak burcunun özelliklerini taşımadığını yükselen burcu Kova’nın özelliklerine sahip olduğunu belirtmiştir.
aybuke cangal5
En sevdiği renk turuncu’dur. Hayatta vazgeçmeyeceği üç şey ailesi, kendisi ve fanları. En çok kullandığı kelime beya ve yani kelimeleridir.

TikTok fenomeni olan ve bu platformda paylaştığı videolar milyonlarca kez izlenen Çangal, resmi instagram hesabını @aybukeeyiim ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 215bin civarındadır.

Sosyal medya dünyasında özellikle Çakal (Emirhan Çakal) dövmesi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Daha sonra boynunda bulunan Çakal dövmesini sildirdiği bir video paylaşımında bulunmuştur. Çakal’ı ilk olarak İstanbul Karaköy’de bir mekanda gördüğünü dile getirmiştir. Çakal’ın şarkı klip çalışmasında yer almamıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz