Aybars Kuday

Aybars Kuday Aile isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Hakkında merak edilen soruların cevapları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Aybars Kuday Kimdir?

Aybars Kuday oyuncu, tiyatrocu, profesyonel su topu sporcusu, köşe yazarı. Sıkı bir Galatasaray taraftarı aynı zamanda Galatasaray Spor Kulübü Kongre Üyesi’dir.

Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Ayrıca Amerika’da İşletme ve Uluslararası Ticaret üzerine MBA yapmıştır. Usta oyuncu Göksel Arsoy eniştesi, Gökhan Arsoy ise kuzenidir.
Aybars Kuday7 jpg

Aybars Kuday Nereli?

Aybars Kuday aslen İstanbul doğumludur.

Aybars Kuday Kaç Yaşında?

Aybars Kuday 46 yaşındadır, doğum tarihi 1977, doğum yeri İstanbul.

Pandemi döneminde beyaz yakalı hayatından oyunculuk dünyasına geçiş yapmış, pandemi biter bitmez oyunculuk eğitimi almıştır. Oyuncu olmasında Gökhan Arsoy ve Göksel Arsoy’un da etkileri olmuştur.

Uzun yıllar İstanbul Yüzme İhtisas Kulübü’nde başladığı su topu sporu ile ilgilenmiştir. Ardından Modaspor Kulübü’ne geçmiş ve 2010 yıından itibaren Türkiye 1. Liginde oynamıştır.
Aybars Kuday7 jpg

Aybars Kuday Oynadığı Diziler

Aybars Kuday Aile isimli diziye dahil olmuş ve Avukat Çağrı karakterini üstlenmiştir. Aile dizisi oyuncuları Umutcan Ütebay, Levent Ülgen, Yasin Konuksever, Canan Ergüder, Nejat İşler, Nur Sürer, Yüsra Geyik, Kıvanç Tatlıtuğ ve Seranay Sarıkaya gibi isimlerden oluşmuştur.

Daha önce Deli Divane, Mezarlık, Yasak Elma gibi dizi ve yapımlar da rol almıştır. Milliyet gazetesinde köşe yazarlığı da yapan ünlü isim, Çiğdem Tunç Tiyatrosu’nda görev yapmaktadır.

2023 – Aile (Avukat Çağrı)
2022 – Yasak Elma (Saffet Kazancıoğlu)
2022 – Mezarlık (Yalçın Gürgen)
2021 – Şöhret Sandalı (Rakip Yayıncı) (TV Filmi)
1997 – Deli Divane (Bardaki genç adam)

Yakışıklı oyuncunun resmi instagram hesabı @aybarskuday resmi twitter hesabı ise @aybarskuday ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz