Ayaz Gülşen

Ayaz Gülşen rol aldığı Aziz isimli dizide canlandırdığı Aliş karakteri ile merak konusu olmuştur. Hakkında bir çok sorunun cevabı, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ayaz Gülşen Kimdir?

2011 doğumlu minik isim, Ayaz Gülşen oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İlk dizi oyunculuk deneyimini geçmiş dönemde rol aldığı Dip isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

B2İstanbul Oyunculuk Management bünyesinde oyuncu olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Ayaz Gülşen Oynadığı Sinema ve Diziler:

İlk dizi oyunculuk deneyimini Dip dizisi ile gerçekleştirdikten sonra İstanbullu Gelin isimli dizinin de oyuncu kadrosunda yer almıştır. 2022 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan Aziz isimli diziye dahil olmuş ve Aliş karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Dip
İstanbullu Gelin
Arka Sokaklar
Benim Tatlı Yalanım,
Aziz (Aliş)
Masal Zamanı
Muallim

Ayrıca daha önce Defacto gibi bir çok kurumsal markanın reklam çalışlarında yer almıştır. Resmi instagram hesabını @ayazglsn kullanıcı ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle 52,3bin civarında takipçisi bulunuyor.
ayaz gulsen6

Aziz Dizisi Aliş Kimdir?

Murat Yıldırım), tutuklanmak üzere olan Aliş’i kurtarmak için elinden geleni yapmaktadır. Aliş’in tutuklandığı tanıtım büyük dikkat çekmiştir.

Aziz Dizisi Oyuncuları:

Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez, Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut, Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz