Atilla Ödünç

Atilla Ödünç hakkında merak edilen aslen nereli? kaç yaşında? siyaset hayatı ve biyografi bilgileri.

2018 seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi 27. Dönem Bursa Milletvekili olarak mecliste yer alan Atilla Ödünç, aslen 1977 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir.

İlköğretim, Ortaokul ve Lise tahlisini memleketi Bursa’da tamamlamış ardından 1999 yılında, Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Yine aynı üniversite’de Yapı Bilim dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

2003 senesinde Ödünç İnşaat Mühendislik firması ile iş hayatını sürdürmekte, Fomara 15Temmuz Demokrasi meydanı ve Gürsu ilçesinde bulunan ofislerinde, deneyimli ekibi ile proje çalışmalarını devam ettirmektedir.

Siyaset hayatında 2013’te Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kollarında yönetim kurulu üyeliği ve Seçim İşleri Birim Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Atilla Ödünç2009’da ise yerel yönetimler seçiminde Gürsu ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliğine seçilmiştir.

Büyükşehir Belediye Meclisi katip üyeliği ve İmar-Bayındırlık komisyon üyeliği ve Büyükşehir Belediye Başkanvekilliği ve İmar-Bayındırlık komisyon Başkanlığı görevlerini sürdürmüştür.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz