Ateş Durukan

Ateş Durukan Tv8 ekranlarında yayınlanan Masterchef yarışmasına katılmış ve kısa sürede ekran severler tarafından merak edilen bir isim olmuştur. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ateş Durukan Kimdir? Nereli?

2003 yılında dünyaya gelen genç yarışmacı doğma büyüme aslen İzmir’lidir. Aşçılık Bölümü üzerine Lise eğitimini tamamlamıştır. Ailenin tek çocuğu olan Mert Durukan’ın annesi muhasebeci, babası ise turizm sektöründe iş hayatını sürdürmektedir. Annesi ile birlikte ayrı eve çıktıklarını, henüz 10’lu yaşlarda iken annesi işten gelene kadar yemekleri kendisinin hazırladığını belirtmiştir.

Yarışmaya katıldığın da ilk elemelerde somon yemeği yapmış ve Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’dan tam not almış, turu geçmeyi başarmıştır. Yaşının küçük olması sebebi hafife alınmaması gerektiğini, bu yarışmada kendisini kanıtlamak istediğini dile getirmiştir. Yarışmaya İbrahim Cingözler’in elenmesinin ardından dahil olmuştur.

Ateş Durukan Boyu, Kaç Yaşında? Doğum Tarihi:

Boyu 1.83 cm, doğum tarihi ise 2003. 2021 yılı itibariyle 18 yaşındadır. Yarışma jürileri kendisine burası Kurtlar Sofrası demiş, Ateş Durukan ise buna karşılık olarak ben de Kurtum cevabını vermiştir.

Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. İnstagram hesabını @drknates kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 32,4bin civarındadır. Yarışma ile birlikte hayran sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. İnstagram hesabından yarışma ile ilgili olarak, Ben gönüllerin şampiyonu olmaya gelmedim başarıcam. açıklamasında bulunmuştur.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz