Atakan Hoşgören

Atakan Hoşgören 4N1K İlk Aşk dizisinde canlandırdığı Ali Tekelioğlu karakteri ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Ardından ekran severler tarafından kimdir? kaç yaşında? özel hayatı gibi bir çok soruda merak konusu olmuştur.

Atakan Hoşgören kaç yaşında, doğum tarihi ve burcu; hangi takımlı

1999 yılında dünyaya gelen Atakan Hoşgören’in burcu Aslan’dır. 2019 yılı itibariyle 20 yaşındadır. Boyu 1.84 cm, kilosu ise 79’dur. En son paylaştığı video’da bir hayranı tarafından hangi takımlısın sorusuna ise Beşiktaş diye cevap vermiştir.

Atakan Hoşgören doğum yeri, Aslen Nereli?

Ekran severler tarafından, uzun soluklu bir çok projenin içerisinde yer alması beklenen Atakan Hoşgören baba tarafından aslen Arnavutluk, Tiran’lıdır. İstanbul’da doğmuş ve İstanbul’da yetişmiştir.

Özel hayatı, ailesi, kardeşleri, hobileri, eğitim hayatı;

Oyunculuk kariyerine henüz 7 yaşında iken adım atan Atakan Hoşgören 5 sene kadar Beşiktaş Basketbol takımı alt yapısında basket oynamıştır.

Henüz ailesi ile ilgili tam net bilgilere ulaşamadığımız Atakan Hoşgören 4 kardeştir. Ailenin en küçük üyesi, iki abisi, birde ablası vardır. Hobilerinden bazıları ise kısa film, sinema, kitap, tiyatro, müzik, basketbol, klasik araba ve spor.

Eğitim hayatına da devam eden yakışıklı oyuncu Doğuş Üniversitesi İşletme Bölümünde eğitimini sürdürmektedir.

Tiyatro deneyimine de sahip olan başarılı oyuncu bir çok oyuncu koç’u ile çalışmış, en son Burak Sarımolla’dan oyunculuk eğitimi almıştır.

Yer aldığı reklam filmleri;

Fritolay, Kızılay, Türk Telekom, Tadelle, Eti Tutku, Fanta ve Vodafone reklamlarında yer almıştır.

Oyunculuk kariyeri;

4N1K dizisinden önce Yıldızlar Şahidim dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. Bu projeler dışında henüz hiç bir projede rol almamıştır. Ancak gelecek bir çok dizi ve sinema filmlerinde başrol karakteri olarak ekranlarda yer alması beklenmektedir.

En fazla sorulan sorulardan bir tanesi ise sevgilisi kim, var mı?

Bu sorunun cevabını ilerleyen günlerde daha net bir şekilde cevaplandırabiliriz. Ancak günümüz itibariyle medyada görüntülenmiş herhangi bir birliktelik görüntüsü ve haberine rastlanmamıştır.


En son 2018 yılının Ağustos ayında fanları ile Youtube üzerinden bir video paylaşılmış ve fanları tarafından sorulan sorulara cevaplar vermiştir. Paylaşılan video ise;

6 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz