Ataberk Doğan

Ataberk Doğan kimdir? Açtığı yayınlarda Trakya şivesi yaparak kocaman bir takipçi kitlesine hitap etmeyi başaran Ataberk Doğan eğlenceli yayınlarına Dlive üzerinden devam etmektedir. Fenomen, Viner, Oyuncu ve Youtuber olan Ataberk Doğan aslen nereli? Güzeller güzeli sevgilisi ile geçtiğimiz aylarda dünya evine girerek hakkında bir hayli sorular uyandıran Ataberk Doğan kiminle evlendi?

Ataberk Doğan Kimdir?

28 Mayıs 1993 yılında dünyaya gözlerini açan Ataberk Doğan İkizler burcu erkeğidir. İkizler burcunun sempatik birçok özelliğini göstermektedir. Şive yapabilme becerisinden ötürü kocaman bir aileye sahip olmayı başardı. Sık sık canlı yayın açan Doğan, bazı canlı yayınlarına ailesini de dahil ederek ortamı daha da şenlendirmeyi başarıyor. Discord ve Dlive platformlarında yayın yapmaya devam eden yakışıklı fenomen aynı zamanda Twitter, Instagram ve Youtube platformlarında da kocaman bir kitle elde etmeyi başardı.

Yakışıklı fenomenin hakkında merak edilenlerin ardı arkası kesilmiyor. Birçok arama motoru Ataberk Doğan’ın boyu ve kilosunun aratılması ile meşgul oldu. Ortalama olarak 1.85 boylarında olduğu tahmin edilmektedir. Lakin Doğan bu konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı. Kilosunun ise boyuna uyumlu olarak 70 civarlarında olduğu tahmin edilmektedir.

Trakya şivesini akıcı bir şekilde konuştuğundan ötürü aslen nereli olduğu merak edilen Doğan ”Nereli olduğumu sormayın artık. Edirne, Tekirdağ, Kırklareli fark etmez Trakya bir bütündür 🙂 ben Trakyalıyım” ifadesine yer verdi. Lakin EkşiSözlük’te bir grup Ataberk Doğan’ın Edirneli olduğunu belirtti.

Arel Üniversitesi’nde okuduğu bilinen yakışıklı fenomen geçen sene Twitter üzerinden “Ben de üniversite okudum Arel üniversitesi barajı geçene %50 burs veriyodu 7 sene okuduk 1. Sınıfın dersleri duruyodu daha” sözünde bulundu. Aynı zamanda Boo adında bir köpeği bulunan Doğan, hayvanları bir hayli sevmektedir.

2019 yılında çekilen Kırk Yalan filminde gösterdiği başarılı performansı takipçilerini, Ataberk’in geçmiş zamanlarda çektiği Vine videolarına götürdü. Eskiden yakın arkadaşı Arap Faik, Vine üzerinden şiveli bir şekilde Ankara’yı tanıtmıştır. O zamanlar alkolü çok kaçıran Ataberk’te Edirne’yi tanıtmıştır ve arkadaşları tarafından videoya alınarak Vine platformuna yüklendi. Fenomenliğe ilk adımı bu video ile olduğunu belirtti. Aynı zamanda başarılı Trakya şivesini Kokoreççi Ali ve Muhacir Recep telefon şakalarıyla bütünledi.

Vine sektörüne başlamadan önce bir ayakkabı mağazasında çalışan Doğan, daha sonra DJ olmaya adım attı. Şuan ise birçok alanla ilgilenmektedir. Bunlardan bazıları Fenomen, Viner, Oyuncu ve Youtuber’dır.

Ataberk Doğan ve Hilal Tutkun

Uzun zamandır aşk yaşadığı güzeller güzeli eşi Hilal Tutkun ile 2017 yılından beri ilişkilerini devam ettiriyordu. 26 Eylül 2021 tarihinde dünya evine giren çiftin düğününe birçok ünlü isim katıldı. Bunlardan bazıları Halil İbrahim Göker, Alper Rende, Tugay Gök, Burak Güngör, Kadir Alkan, Abbas Yanbasan… Rüya gibi bir düğün ile dünya evine giren Hilal Tutkun ve Ataberk Doğan’ın çocuklarının olduklarına dair soruların ardı arkası gelmiyor. Lakin ikiliden çocuklarının olduğuna dair herhangi bir açıklama geldi.

Ataberk Doğan Vine

Ataberk Doğan Vine videoları ile popüler oldu. Alkollü olarak arkadaşlarının çektiği Trakya şiveli bir videosu yayılınca Vine platformuna adım attı. Şimdilerde Vine platformunun kapanması üzerine birçok platformda yerini aldı. Discord, Youtube, Twitter, Instagram, Dlive gibi kanallarda gerek canlı yayınlar gerekse birbirinden eğlenceli gönderiler paylaşmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz