Aslı Turanlı

0

Aslı Turanlı ekran severler tarafından Arka Sokaklar dizisi ile tanınmıştır. Peki kaç yaşında? kimdir? boyu, kilosu, hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Aslı Turanlı, Marmara Üniversitesi Dış Ticaret ve Uluslararası Amerikan İlişkileri bölümü mezunudur. Tiyatro Karnaval’da sahnelenmiş olan ve Ferdi Merter tarafından yönetilip, Kaan Erkal tarafından senaryosunun yazıldığı, Ahh Süreyya isimli müzikalin kadrosunda yer almıştır.

2017 senesinde Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizide Sinem karakterini canlandırmıştır. Bu dizi ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirdiği dizidir. Daha sonra 25 Ocak tarihinde gösterime giren Aslı Gibidir adlı sinema filminde oyunculuk kariyerini sürdürmüştür. Son dönemlerde ise özellikle aşk hayatı ile gündeme gelen güzel isim magazin ve medya dünyasında Ata Demirer ile birlikte olduğu yönünde haberler ile gündeme gelmiştir.

Uzun süredir aşklarını gizledikleri belirtilmiştir. Güzel oyuncu bu konu hakkında bir süredir birbirimizi tanıyoruz. Çok fazla ortak noktamız var. Tiyatro, müzik ve en çok ta gülmeyi seviyoruz. Ata beni dinleyen, anlayan ve bana öncelik veren bir isim, eski usul bir çıkma teklifi aldım, güzel birlikteliğimiz sürüyor ve çok mutluyuz diye açıklama yapmıştır.

Aslı Turanlı’nın boyu 1.72 cm, kilosu ise 57’dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz