Aslı Saçar

Aslı Altıkulaç Saçar 2022 senesinde Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yeşil Vadi’nin Kızı isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Uzun yıllar Kurumsal hayatta çalışmıştır. Türkiye’nin büyük bankalarında üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra önce Miami de Aura isimli Restaurant’ı ardından da İstanbulda Lulu’s cafe yi açmıştır.

İş hayatının yanı sıra oyunculuk eğitimleri almıştır. Küçükken çocuk oyuncu olarak başlamış ve oyunculuk her zaman hayatının bir parçası olmuştur. Oyunculuk eğitimleri devam ederken Özel Tiyatrolarda da oyunculuk yapmaya başlayan güzel isim Ses dergisi için ünlülerle Röportajlar yapmış, yazılar yazmıştır. Ancak yazarlık yaptığı işlerden sadece bir tanesidir.

Daha önce Kalp Atışı isimli dizide de rol alan Aslı Saçar, Dalgalar ve İzler adlı sinema filminde rol almıştır. Ayrıca bir çok reklam filminde yer alan Aslı Altıkulaç Saçar en son Yeşil Vadi’nin Kızı isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

İstanbul’da dünyaya gelen Aslı Saçar, günümüzde oyunculuğun yanı sıra özel sektörde kendisine ait bir şirkette iş hayatına devam etmektedir. Resmi instagram hesabını @aslisacarofficial kullanıcı ismi ile kullanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz