Aşkım İrem Aktulga

Aşkım İrem Aktulga sosyal medya dünyasının sevilen isimlerindendir. Kaç yaşında? kimdir? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü şeref derecesi ile tamamlamıştır. Ancak reklam sektörü ile iş hayatını sürdürmek istememiştir. 2010 yılında ise Galatasaray Üniversitesi İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler alanında Yüksek Lisans yapmıştır.

İlk olarak bir kadın dergisinin yazı işleri departmanında çalışmıştır. Ardından bir reklam ajansının müşteri ilişkilerinde çalışmalarını sürdürmüştür. Günümüzde bir tekstil şirketinde iş hayatını sürdürmektedir.

Aşkım İrem Aktulga 2012 senesinde Lasalle College Moda tasarım programını katılmıştır. İyi bir eğitim almış ve aldığı eğitim sayesinde hem çizim yapabilmekte, hem de dikiş dikebilmektedir. Daha sonra seyahat, fotoğraf, moda ve güzellik üzerine olan tutkularını bir web sitesi ile paylaşmaya karar vermiştir. Makyaja olan merakı çok küçük yaşlarda başlamıştır. 17 yaşında üniversite hazırlığa başladığı dönemde makyaja olan ilgisi artmıştır.

2 Ekim 2013 tarihinde Youtube video kanalı ile yayın hayatına adım atmıştır. Günümüzde Youtube video kanalında abone sayısı 200 Bin’in üzerindedir.

İyi bir araba kullanıcısıdır, ayrıca motosiklet ehliyeti vardır. Sık sık burnun estetik mi sorusu ile karşı karşıya kalmaktadır. Burnunda estetik yoktur, sadece geçmiş dönemde göğüslerinden bir estetik operasyon geçirdiğini açıklamıştır.

Sevgilisi videolardada sık sık göründüğü üzere vardır, ancak ismi ve kim olduğu ile ilgili maalesef bilgilerine ulaşılamamıştır. Ayrıca Aşkım İrem Aktulga’nın boyu ve kilosu gibi bilgiler de mevcut değildir. Yaşantısını İstanbul Anadolu Yakası’nda sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz