Asena Atalar

Asena Atalar sosyal medya dünyasının başarılı isimlerindendir. Hakkında hayranları tarafından merak edilen sorulara cevaplar! Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Asena Atalar Kimdir?

Asena Atalar fenomen, youtuber, Influencer, dijital medya içerik üreticisi. Marmara Üniversitesi Sınıfı Öğretmenliği Bölümü’nde eğitim gören Atalar, sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Aleyna isminde bir ablası vardır. Ablası da yine sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir.

Genellikle kombin videoları, makyaj hileleri gibi konular üzerine videolar hazırlamış, son dönemde kendisi hakkında da bilgiler verdiği bir video paylaşımında bulunmuştur.

2022 senesinde Youtube kanalı ile de paylaşımlar yapmaya, vlog çekmeye başlamıştır. Genellikle paylaşımları ağırlıklı olarak instagram hesabı üzerindendir.

Asena Atalar Nereli?

Asena Atalar aslen Trabzon’ludur. Doğma büyüme Trabzon ili nüfusuna kayıtlıdır.

Üniversitesi eğitimi için İstanbul’a taşınmış ve yaşantısını İstanbul’da sürdürmüştür.

Asena Atalar Boyu, Kilosu

Asena Atalar 1.60 boyunda ve 49 kilodur.

Asena Atalar Kaç Yaşında?

Asena Atalar 23 yaşındadır, Doğum tarihi 2000, burcu ise ikizler’dir.

Asena Atalar Sevgilisi Kim?

Asena Atalar’ın sevgilisinin ismi Efe’dir. Sevgilisi ile Trabzon’da çok eski zamandan bu yana tanıştığını, zamanla konuşmaya başladıklarını belirtmiştir. Sevgilisi Efe yaşantısını Trabzon’da, Asena ise İstanbul’da sürdürmektedir.

Google aramalarda genellikle Asena Atalar kapalı hali sorusuda merak konusudur. Bu konu hakkında hiç kapanmadığını, ablası Aleyna Atalar’ın kapalı olduğunu ve ona çok benzediğini sözlerine eklemiştir. Fas dahal bir çok Afrika ülkesini çok merak ettiğini ve ilerleyen süreçte mutlaka Afrika gezisi yapmak istediğini sözlerine eklemiştir.

Lokum isminde bir kedisi vardır. Yapmaktan en fazla keyif aldığı hobisi tiktok izlemek ve kedisi Lokum ile oynamak. Resmi instagram hesabı @asenatalar ‘dır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz