Arzu Susantez

Arzu Susantez televizyon ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 isimli güldürü programı ile gönülleri fethetmeyi başarmıştır. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunu cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Arzu Susantez Kimdir? Nereli?

1990 yılının Ocak ayında dünyaya gelen güzel oyuncu doğma büyüme aslen Ankara’lıdır. TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi ardından Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimini sürdürmüştür. Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Bilişim Hukuku Programı Yüksek Lisans yapmıştır. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Sosyoloji Açıköğretim Programı ile eğitim hayatına devam etmiştir.

2006 senesinden beri Arzu Susantez, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak yer almıştır. Eğitim hayatının yanı sıra başarılı oyunculuk kariyeri ile dikkatleri üzerine çeken Susantez, kariyerini oyunculuk üzerine devam ettirmektedir.

Craft Oyunculuk Atölyesi ve Deniz Erdem Stüdyo bünyesinde oyunculuk eğitimi alan başarılı oyuncu 2018 senesinde Yılmaz Erdoğan BKM Mutfak ekibine katılmıştır. Uzun süre Çok Güzel Hareketler 2 komedi programı ile izleyici karşısına çıkmış, 2021 yılında Çok Güzel Hareketler 2 isimli programdan ayrıldığı açıklanmıştır.

Arzu Susantez Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.69 cm, burcu ise oğlak’dır. 2021 yılı itibariyle 30 yaşında olan başarılı oyuncu Almanca ve İngilizce bilmektedir. Debra isminde bir de köpeği olan ünlü oyuncu resmi instagram hesabını @xum81 olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 13,2bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz