Arven Ece Yavuz

Arven Ece Yavuz Ya Çok Seversen isimli dizi ile dikkat çekmiştir. Minik isim hakkında merak edilenler. Kısaca oynadığı diziler, biyografi ve hayatı.

Arven Ece Yavuz Kimdir?

Arven Ece Yavuz sinema, film, reklam ve dizi oyuncusu. Hande Aytar Oyunculuk ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.
Arven Ece Yavuz4 jpg
Minik isim ilk dizi oyunculuk deneyimini 2023 yılında rol aldığı Ya Çok Seversen isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Ateş karakterini canlandıran Kerem Bürsin’in kardeşi Berit karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Ya Çok Seversen dizisi oyuncuları, Kerem Bürsin, Hafsanur Sancaktutan, Nazmi Kırık, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Aziz Caner İnan, Hatice Aslan, Adin Külçe, Cemre Ebüzziya, Şerif Erol, Özgün Akaçca, Lara Pera Aslan, Alper Baytekin, Aslı Omağ ve Murat Karasu gibi isimlerden oluşmuştur.

Arven Ece Yavuz Kaç Yaşında?

Arven Ece Yavuz 5 yaşındadır. Doğum tarihi 1 Şubat 2018, burcu ise kova’dır.

Resmi instagram hesabı @arveneceyavuz ‘dur. Hesap ebeveynleri tarafından yönetilmektedir. İstanbul doğumlu olan minik oyuncunun ailesi, anne, babası ve aslen nereli olduğu gibi merak edilen bilgiler mevcut değildir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz