Armağan Portakal

1

Armağan Portakal hakkında merak edilen aslen nereli? kaç yaşında? evlilik ve iş hayatı gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1969 yılında dünyaya gelen Armağan Portakal yazar, fotoğrafçı, aktivist ve çevre mühendisi kimlikleri ile tanınmaktadır. Aslen Manisa Salihli İlçesi nüfusuna kayıtlı’dır, ailenin 3 kızından en küçüğü olarak dünyaya gelmiştir.

Çevre Mühendisliği okumuş ardından Halkla İlişkiler elemanı olarak Pınar Gıda grubunda ürün yönetisi olarak iş hayatına atılmıştır. Yine aynı yerde gıda grubu ürün yöneticiliği, Tukaş’ta ürün yöneticiliği ve pazarlama müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. Daha sonra Abalıoğlu gıda ve yem sektöründe pazarlama direktörü olarak görev yaptığı dönemde istifa etmiştir. 1997 yılında televizyon dünyasını usta sunucularından Fatih Portakal ile 1997 yılında evlenmiştir.

Günümüzde ise İzmir’de kurmuş olduğu çiftlikte yetiştirmiş oldukları ürün ve mamülleri pazarlama deneyimini kullanarak kendi markası haline getirmiş ve internet üzerinden pazarlama işlerini sürdürmektedir.

İzmir Seferihisar’da satın aldığı arazide zeytinden, enginara, geleneksel reçellerden köy yumurtasına ve bala kadar tüm ürünlerin üretimini yapmakta ve internet üzerinden satmaktadır.


İlginizi Çekebilir :   Rassan Khoshnaw

1 Yorum

  1. Harika bir ailesiniz Fatih beye hayranız. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım. Atatürk laık Atatürk devrim ve İnkılapların inanan kılık kıyafet tekke ve ZAviyeler niye kapatılmaz Kuvay Milliye bakısindayim tarafsız basın başta sevgili fatih beyin sunduğu fox tv ama tüm kurumlarda cemaatler feto menzil Süleymancilar Mahmut efendi cuppeli keşke sadece ege Batı Akdeniz Trakya birazda Eskişehir ve oralar ama Doğu ve Güneydoğu Karadenizin bir bölümü ve atma Hamidiye atma şapka giyeceğiz vergide vereceğiz diyenlere yazık son olarakta demokrasiden uzak Monarşi kafalı siyasiler menfaatleri doğrultusunda ülkemizi soyduranlar ki ise yuhlar olsun. yanlız bunları halka iyi anlatmak lazım sevgi ve saygıyla. Haluk Özçakmak.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz