KimNereli.net

Armağan Portakal

Armağan Portakal Kimdir?

Armağan Portakal (Toper)
Gerçek adı: Armağan Portakal (Toper)
Doğum Tarihi: 1969 (51 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (Fatih Portakal ile)
Meslek: İş İnsanı Yazar
Doğum yeri: Manisa

Armağan Portakal

Armağan Portakal hakkında merak edilen aslen nereli? kaç yaşında? evlilik ve iş hayatı gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1969 yılında dünyaya gelen Armağan Portakal yazar, fotoğrafçı, aktivist ve çevre mühendisi kimlikleri ile tanınmaktadır. Aslen Manisa Salihli İlçesi nüfusuna kayıtlı’dır, ailenin 3 kızından en küçüğü olarak dünyaya gelmiştir.

Çevre Mühendisliği okumuş ardından Halkla İlişkiler elemanı olarak Pınar Gıda grubunda ürün yönetisi olarak iş hayatına atılmıştır. Yine aynı yerde gıda grubu ürün yöneticiliği, Tukaş’ta ürün yöneticiliği ve pazarlama müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. Daha sonra Abalıoğlu gıda ve yem sektöründe pazarlama direktörü olarak görev yaptığı dönemde istifa etmiştir. 1997 yılında televizyon dünyasını usta sunucularından Fatih Portakal ile 1997 yılında evlenmiştir.

Günümüzde ise İzmir’de kurmuş olduğu çiftlikte yetiştirmiş oldukları ürün ve mamülleri pazarlama deneyimini kullanarak kendi markası haline getirmiş ve internet üzerinden pazarlama işlerini sürdürmektedir.

İzmir Seferihisar’da satın aldığı arazide zeytinden, enginara, geleneksel reçellerden köy yumurtasına ve bala kadar tüm ürünlerin üretimini yapmakta ve internet üzerinden satmaktadır.


YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Haluk özçakmak 2 Ocak 2020

    Harika bir ailesiniz Fatih beye hayranız. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım. Atatürk laık Atatürk devrim ve İnkılapların inanan kılık kıyafet tekke ve ZAviyeler niye kapatılmaz Kuvay Milliye bakısindayim tarafsız basın başta sevgili fatih beyin sunduğu fox tv ama tüm kurumlarda cemaatler feto menzil Süleymancilar Mahmut efendi cuppeli keşke sadece ege Batı Akdeniz Trakya birazda Eskişehir ve oralar ama Doğu ve Güneydoğu Karadenizin bir bölümü ve atma Hamidiye atma şapka giyeceğiz vergide vereceğiz diyenlere yazık son olarakta demokrasiden uzak Monarşi kafalı siyasiler menfaatleri doğrultusunda ülkemizi soyduranlar ki ise yuhlar olsun. yanlız bunları halka iyi anlatmak lazım sevgi ve saygıyla. Haluk Özçakmak.

Armağan Portakal
Gerçek adı: Armağan Portakal (Toper)
Doğum Tarihi: 1969 (51 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (Fatih Portakal ile)
Meslek: İş İnsanı Yazar
Doğum yeri: Manisa
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

488.406 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

466.505 kez okundu

3.

Beren Saat

421.011 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

384.418 kez okundu

5.

Tarık Akan

309.196 kez okundu

6.

Tarkan

256.829 kez okundu

7.

Volkan Demirel

238.751 kez okundu

8.

Emre Mor

214.049 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

212.790 kez okundu

10.

Ersay Üner

210.361 kez okundu