Arbnora Ademaj

0

Arbnora Ademaj Kanal D ekranlarında yayınlanan Kırık Hayatlar isimli diziye Leyla Kocabey karakteri ile dahil olmuştur. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Arbnora Ademaj Kimdir? Aslen Nereli?

1989 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu doğma büyüme aslen Kosova asıllıdır. Ülkesinde oyunculuk kariyeri dışında sunucu kimliği ile de tanınan bir isimdir. 2009 yılında katıldığı Miss Globe International güzellik yarışmasında 2. olmuştur.

Ayrıca modellik geçmişine sahip olan Ademaj, Türkiye-Kosova kardeşliğine katkı sağlamak için çalışmalar gerçekleştirmiştir. Türkiye – Kosova Kültür Elçisi kimliğine sahiptir. Kültürel çalışmaları neticesinde Altın Kanatlar Ödül Töreni’nde Türkiye – Kosova kültür elçisi olarak ödüllendirilmiştir. Ülkesi Kosova’da özellikle Kenan İmirzalıoğlu‘nun dikkatleri üzerine çeken bir oyuncu olduğunu açıklamıştır. Ayrıca kendisinin de en beğendiği oyunculardan birisi olduğunu dile getirmiştir.

2019 senesinde açıklandığı üzere, 1908’de Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde dünyaya gelen ve insanlara yardımseverliği ile nam salan Elif Ana’nın hayat hikayesi sinema filmi ile ekranlara gelecek. Bu projede ise Arbnora Ademaj’da rol alacaktır.

Arbnora Ademaj Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.79 cm, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 32’dir. Bekar olan güzel isim resmi instagram hesabını @arbnora_ademaj ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 199bin civarındadır. Oyunculuk kariyerini İrsel Çivit bünyesinde devam ettirmektedir.

Başarılı isim en son 2021 senesinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Kırık Hayatlar isimli dizide Leyla Kocabey karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de ayrıca Meltem Akçöl, Erdem Yılmaz, Mine Çayıroğlu, Uğurkan Tekin, Felicia Sağnak, Burcu Almeman ve Atsız Karaduman gibi isimlerde yer almıştır.

Uzun boyu, düzgün fiziği ve güzelliği ile göz kamaştıran güzel oyuncunun gelecek dönemlerde de sık sık Türkiye’de bir çok yapımda rol alması beklenmektedir.

İlginizi Çekebilir :   Mustafa Güray Gök

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz