Aras Şenol

Aras Şenol Bir Zamanlar Çukurova isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Aras Şenol Kimdir?

1993 İstanbul doğumlu yakışıklı isim Aras Şenol oyuncu ve tiyatrocudur. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Oyuncu kimliğinin yanı sıra eski Milli sporcu olduğu belirtilmektedir.

İlk dizi oyunculuk deneyimini Bir Zamanlar Çukurova isimli dizi ile gerçekleştirmiş, dizi de Çetin karakterine hayat vermiştir. Tiyatro kökenli bir oyuncudur. Daha önce Lübnan, Hırvatistan ve İtalya’da tiyatro festivallerinde yer almıştır. Ayrıca Ridley Scott tarafından çekilmiş olan reklam çalışmalarında yer almıştır.

Rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Hande Soral, Nazan Kesal ve Furkan Palalı gibi isimler de rol almıştır.

Aras Şenol Boyu, Kaç Yaşında?

Başarılı oyuncu Aras Şenol 28 yaşında ve 1.82 cm boyundadır. Burcu yengeç, kilosu ise 74’tür. Resmi instagram hesabını @arassenol ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 54,6bin civarındadır.

Rol aldığı dizi ve tiyatro oyunları:

Bir Zamanlar Çukurova (Çetin karakteri)
The Journey (Kısa Film) (2019) (Garson)

Tiyatro Oyunları

İki Efendinin Uşağı

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz