Anna Pavaga

Anna Pavaga Rusya’da oldukça popüler olan Rus çocuk model’dir. Sosyal medya hesaplarında ki inanılmaz takipçi sayıları ve katıldığı çekimler ve ünlü markalar ile çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında ise kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? eğitimi gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2009 yılının Kasım ayında Rusya’nın Saint Petersburg şehri’nde dünyaya gelmiştir. Boyu .., burcu ise akrep’tir. Henüz 3 yaşında iken fotoğraf çekimlerine ailesi tarafından götürülmüş, o dönemden itibaren bir çok katalog, resim ve markanın reklam yüzü olmaya başlamıştır. Özellikle Pulka ve Vogue dahil olmak bir çok ünlü marka ile çalışmaya başlamıştır.

Çok küçük yaşına rağmen günümüzde Rusya’da doğan en zengin instagram ünlü yıldızlarından birisi olarak kabul görmektedir. Günümüzde ortaokul eğitimine devam eden Pavaga, diğer bir yandan resmi sosyal medya hesaplarından da anlaşılacağı üzere bale eğitimi almaktadır. Ailesi tarafından ilerleyen yıllarda oyunculuk sektöründe de yer alması için hazırlıklar yapıldığı belirtilmektedir.

Anna Pavaga boyu, kilosu, sosyal medya hesapları;

2015 yılında Aurora Moda Haftası’nda yer almıştır. Göz rengi yeşil, saç rengi sarı, boyu 1.36 cm, kilosu ise 29’dur. Tabi bu verilen 2020 yılı için geçerlidir, küçük bir kız olan Pavaga’nın her geçen gün boy ve kilo bilgileri de artmaktadır. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 524bin civarındadır.

Çalıştığı bazı markalar, ???????????, Chloe,, Il Gufo, Trussardi Junior, Armana Junior, Benetton, Monnalisa, DSQUARED2, Elle, L’officiel ve Collezioni.

Bilgiler kaynak olarak dünyanın en çok takip edilen biyografi sitelerinden birisi olan https://www.famousbirthdays.com sitesinden alınmıştır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz