Anjelik Calvin

1993 doğumlu Anjelik Calvin, ünlü oyuncu Ahu Tuğba‘nın kızıdır. 1991 senesinde Ahu Tuğba’nın Arnavut kökenli, Amerikalı Dr. Timmy Alejtanij ile evliliğinden olan Anjelik Calvin, New York Film Academy mezunudur. Ayrıca yine yurt dışında iyi bir tiyatro eğitimi alan Anjelik Calvin, Türkiye’de ise Haldun Dormen ve Murat Şenol’un da eğitim verdiği Ekol drama sanat okulunda eğitim almıştır.

Amerika Florida’da ise nükleer alanında gittiği üniversite bünyesinde politika dersinde ve sosyal projeler kapsamında üstün başarı göstermiştir. O dönemin Amerika Başkanı Barack Obama tarafından Beyaz Saray’a davet edilmiş ve medyada uzun süre gündemde kalmıştır. Florida Everglades Üniversitesinden 1.olarak mezun olmuş, bir çok yardım faaliyetinde yer almıştır. Kanser hastaları, huzurevindeki yaşlılar ve evsizler ile çalışmış, oldukça yüksek bir okul puanına sahip olmuştur.

Ayrı son dönemde Miami’de katıldığı bir partide Kim Kardashian’ın üvey kardeşi Broody Jenner ile bir araya gelmesi de medyanın dikkatini çekmiştir. Burcu Akrep’tir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz