Anıl Ulaş Övençoğlu

Anıl Ulaş Övençoğlu hakkında merak edilenler. Kısaca iş hayatı ve biyografi bilgileri.

Anıl Ulaş Övençoğlu Kimdir?

1987 yılında Ankara’da dünyaya gelen iş insanı Anıl Ulaş Övençoğlu, öz kaynakları ile 2015 yılında kurduğu gayrimenkul şirketi Realtor Global’in Kurucu & Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. Başarılı İş İnsanı Anıl Ulaş Övençoğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Lise Egitimini Şükrü Kaptanoğlu Lisesinde aldıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Maliye Bölümünü okumuştur.

Gayrimenkul satışı denildiğinde akıllara ilk gelen şirketlerden biri olan Realtor Global, Anıl Ulaş Övençoğlu önderliğinde hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor.

Orta doğu, Kazakistan, Ukrayna, Rusya, Bosna Hersek, Avrupa ve Kuzey Avrupa pazarı başta olmak üzere 40 ülkeden yatırım ve satış desteği alan Realtor Global’in Kurucu & Yönetim Kurulu Başkanı olan iş insanı Anıl Ulaş Övençoğlu, birçok seçkin yatırımcının Türkiye’de milyon dolarlık gayrimenkul yatırımları yapmasına öncülük ediyor.

Küresel Gazeteciler Konseyi tarafından düzenlenen Küresel Medya Çalıştayı ve Ödül Töreninde Realtor Global Yönetim Kurulu Başkanı Anıl Ulaş Övençoğlu, Küresel Başarı Ödülü almıştır. Küresel Başarı Ödülü’nü KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar kendisine takdim etmiştir.
Sosyal Medya Hesapları:

Instagram: @anilovencoglu
Facebook: @auovencogul
Twitter: @anilovencoglu

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz