Anıl Özdemirci

Anıl Özdemirci Alparslan Büyük Selçuklu isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Başarılı isim hakkında merak edilenler, oyunculuk kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Anıl Özdemirci Kimdir?

Anıl Özdemirci oyuncu, tiyatrocu. Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

İlk kamera önü oyunculuk deneyimini 2020 senesinde rol aldığı Mücadele Çıkmazı isimli film ile yaşamıştır. Ayrıca Ro Man ve Kağıttan Hayatlar gibi başarılı projelerinde oyuncu kadrosunda yer almıştır.

2023 yılında ise TRT1 ekranlarının başarılı dizilerinden olan Alparslan Büyük Selçuklu adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizi de Kutalmış’ın oğlu Süleymanşah karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de Barış Arduç, Kayra Zabcı, Fahriye Evcen, Öykü Gürman, Erdinç Gülener, Ferit Kaya, Esila Umut, Barış Bağcı, Rabia Soytürk ve Gizem Karaca gibi bir çok isim rol almıştır.

Anıl Özdemirci Nereli?

Anıl Özdemirci İzmir doğumludur. Aslen İzmir Urla’lı olduğu belirtilmektedir. Anne tarafından ise aslen Çorum’ludur.

Urla Kültür Sanat ve Tiyatro Derneği – Tii-Yatro Topluluğu bünyesinde tiyatro oyunlarında sahne almıştır.

Anıl Özdemirci Sevgilisi Kim?

Anıl Özdemirci’in sevgilisi Melte Koç’tur. Meltem Koç’ta oyuncudur, Süleyman Demirel Üniversitesi – Konservatuvar – Tiyatro mezunudur.

Maalesef henüz boyu, kilosu, doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu bilgilerine ulaşılamamıştır. Resmi instagram hesabı @anil.ozdemirci ‘dir.
anil ozdemirci5

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz