Anastasia Tsilimpiou

Anastasia Tsilimpiou Muhteşem Yüzyıl, Kösem Sultan dizilerinde rol almıştır. Türkiye’de kısa süre içinde ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran güzel oyuncu hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Anastasia Tsilimpiou Kimdir? Nereli?

1997 yılının Kasım ayında dünyaya gelen güzel oyuncu Yunanistan’ın Başkent’i Atina’da doğmuştur. Yunan asıllı oyuncu Kösem Sultan dizisinde canlandırdığı Kösem Sultan’ın çocuk ve ergenlik yılları ile akıllarda yer edinmiştir. Ülkesinde de geleceğin başarılı oyunculara arasına ismini yazdırması beklenmektedir. Daha önce reklam deneyimleri ile kamera karşısına geçen başarılı oyuncu Türkçe dersler almıştır. Diğer bir yandan tiyatro oyunlarında yer almış ve sahneye çıkmıştır. Kösem Sultan dizisinde Hülya Avşar ve Beren Saat gibi başarılı isimlerle birlikte rol almıştır.

Anastasia Tsilimpiou Boyu, Kilosu, Yaşı:

Anastasia Tsilimpiou 26 yaşında ve 1.69 boyundadır. Doğum tarihi 12 Kasım 1997, burcu akrep, kilosu 54, saç rengi kahve, göz rengi ise mavi’dir.

Güzel oyuncu resmi instagram hesabını @anastasia_tsilimpiou olarak kullanmaktadır. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 299bin civarındadır.

Türkiye’de yaşadığı oyunculuk deneyiminin ardından Anastasia Tsilimpiou Türkiye deneyiminin kendisini olgunlaştırdığını dile getirmiştir. Çok büyük bir deneyim yaşadığını, yeni bir kültür ile tanıştığını ve gelecekte yeniden Türkiye’de adından söz ettirmek istediğini dile getirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz