Almira Tuana Albay

0

Almira Tuana Albay Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kusursuz Kiracı isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Minik oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Almira Tuana Albay Kimdir?

Almira Tuana Albay eğitim hayatının yanı sıra oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Arda isminde bir abisi vardır .Barbaros Hayrettin Paşa İlköğretim Okulu’ndan mezun olmuştur. Günümüz itibariyle Ortaokul eğitimi ile birlikte oyunculuk çalışmalarına devam etmekte.

Almira Tuana Albay Nereli?

Almira Tuana Albay aslen Çanakkale’lidir. Mezun olduğu Barbaros Hayrettin Paşa İlköğretim Okulu’da Çanakkale’de bulunuyor.

Almira Tuana Albay Kaç Yaşında?

Almira Tuana Albay 10 yaşındadır. Doğum tarihi 2012.

İzmir Güzeli Oyunculuk Ajansına kayıtlı olarak çalışmalarına devam eden Almira Tuana katıldığı deneme çekimlerinin hemen akabinde Bir Dilek Tut isimli sinema filminin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Film de Lara karakterini canlandırmıştır. Film de ayrıca Ceren Reis, İhsan Berk Aydın, Altan Erkekli, Melissa Giz Cengiz, Vildan Atasever, Arda Kalaycı, Mehmet Turan Doğan ve Taha Yusuf Tan gibi isimler de rol almıştır.

2022 yılında Hepsiburada Reklam film çalışmasına da seçilmiştir. Yine aynı sene Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kusursuz Kiracı isimli diziye dahil olmuştur. Dizi de ayrıca Serkay Tütüncü, Alptekin Serdengeçti, Bennu Yıldırımlar, Rüçhan Çalışkur, Beyti Engin, Ümmü Putgül ve Yiğit Kağan Yazıcı gibi isimler de rol almıştır.
Almira Tuana Albay4
Oynadığı Sinema ve Diziler:

Kusursuz Kiracı 2022 (Dizi)
Bir Dilek Tut (Lara) Sinema Filmi

Minik oyuncu resmi instagram hesabını @almiraatuana kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Sosyal medya hesapları ebeveynleri tarafından yönetilmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz