Almira Parlapan

0

Almira Parlapan Star Tv ekranlarında yayınlanan Duy Beni isimli dizi de Alara karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Başarılı oyuncu hakkında merak edilen sorulara cevapları. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Almira Parlapan Kimdir?

Almira Parlapan oyuncu’dur. Karşıyaka Vali Erol Çakır Anadolu Lisesi’ni tamamlamıştır. Ardından, Kocaeli Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü Tiyaro ve Oyunculuk üzerine mezun olmuştur. Ayrıca Müjdat Gezen Konservatuvarı’nda Tiyatro eğitimi almıştır.

Başarılı oyuncu günümüz itibariyle Dedikoducu Çocuk Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Almira Parlapan Nereli?

Almira Parlapan doğma büyüme aslen İzmir’lidir. Doğum tarihi 30 Eylül, burcu ise Terazi’dir. Ancak doğum tarihi yıl ve kaç yaşında olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır. İstanbul’da yaşamaktadır.

Güzel oyuncu resmi instagram hesabını @almiraparlapan ismi ile kullanmaktadır.
Almira Parlapan

Almira Parlapan Oynadığı Sinema ve Diziler

Almira Parlapan en son Duy Beni isimli dizi de Alara karakterini canlandırmıştır. Dizi de ayrıca Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu, İbrahim Yıldız, Durul Bazan ve Murat Daltaban gibi isimler de rol almıştır.

Daha öncesinde ise rol aldığı sinema ve diziler şu şekildedir.

Duy Beni (Alara) (Dizi) 2022
Sekar Cehennem Ateşi (Ayten) (Sinema Filmi) 2022
Cin Çarpılması (Sinema Filmi) 2021
Hükümsüz (Kaçırılan Kız) (Dizi) 2021

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz