Ali Öner

Ali Öner Seni Kalbime Sakladım adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Yakışıklı oyuncu hakkında ekran severlerin merak ettiği sorulara cevaplar. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Ali Öner Kimdir?

Ali Öner oyuncu kimliğinin yanı sırı, manken ve model başarılı bir kariyere sahiptir. 2019 senesinde, Best Model Of Turkey yarışmasına katılmıştır. Yarışmada derece alan başarılı isim oyuncu kimliğinin yanı sıra yakışıklılığı ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir.

Model of Turkey 2019 en iyi erkek model seçilen isim olmuştur.
Ali oner1

Ali Öner Nereli?

Ali Öner doğma büyüme aslen İstanbul’ludur.

Ali Öner Boyu, Kaç Yaşında?

Ali Öner 26 yaşında ve 1.89 boyundadır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @alionerofficial ‘dır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 14.5bin civarındadır.

Hakkında en fazla merak edilen sorulardan birisi ise sevgilisi kim? sevgilisi varmı? Sorunun cevabı maalesef ulaşılamamıştır. Sosyal medya hesaplarından herhangi bir paylaşımda bulunmayan yakışıklı isim özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir.

Oynadığı Diziler:

İlk kamera önü oyunculuk deneyimini 15 Temmuz belgeseli Mahrem ile gerçekleştirmiştir. En son Seni Kalbime Sakladım adlı dizi de Mete karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizide ayrıca Sevda Erginci, Ekin Mert Daymaz, Gökçe Akyıldız, Mehtap Bayri, Elçin Afacan, Evren Duyal, Osman Alkaş, Gülseren Gürtunca, Tarık Ündüz, Berke Üsdiken, Emre Taşkıran ve Derda Yasir Yenal gibi isimler de rol almıştır.

Teşkilat (Barış)
Mahrem (Ümit)
Seni Kalbime Sakladım (Mete)

Geçmiş dönemde sanatçı Caroline Yılmaz ‘ın seslendirdiği bir şarkının video klip çalışmasında da yer almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz