Ali Duman

0

Estetik & Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ali Duman 1973 yılında Almanya, Stutgart’ta dünyaya gelmiştir. Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İngilizce Tıp bölümünden 1997 yılında mezun olmuştur.

Ayrıca Hollanda Utrecht ve Almanya Dresden’de damar cerrahisi ve mikrocerrahi eğitimleri, 2003 senesinde ise İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Hastanesi’nden Estetik, Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi uzmanlığımı almıştır.

2004 ve 2005 seneleri arası Gölcük Deniz Hastanesinde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Servis şefi olarak görev yapmış, bu süreç içerisinde yaklaşık 500 operasyon gerçekleştirmiştir. 2007 yılında saç ekimi alanında geliştirdiği Thread Punch sistemi ile oldukça anlamlı sonuçlar ortaya koyunca uluslararası birçok toplantıda yer alma imkanı bulmuştur.

Günümüzde, İstanbul Zorlu Center’da bulunan kliniği ile hizmetlerini sürdüren Op. Dr. Ali Duman, kişiye özel dolgu ve botox uygulamalarının yanı sıra, 2018 model Fraksiyonel Micro-needle Radyofrekans ve yine 2018’e ait Ellipse Lazer platformu ile birçok estetik ve kozmetik rahatsızlığı giderebilmektedir.

Evli ve bu evliliğinden iki kızı olan, Opr. Dr. Ali Duman’ın aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz