Alev Aydın

Alev Aydın hakkında merak edilen soruların cevapları. Ünlü senarist kaç yaşında? eğitimi, kariyeri, çalışmaları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılında dünyaya gelen başarılı senarist son dönemde dünyaca ünlü sanatçı Halsey ile birlikteliğiyle gündeme gelmiştir. Controller and HipMen: Los Angeles (2017) ve Small Shots (2017) filmlerinin senaristliğini üstlenen ünlü ismin resmi instagram hesabında Giresun’da çekildiği belirtilen bir çocukluk resmi olduğu, bu sebeple de aslen Giresun’lu olabileceği yönünde haberler mevcuttur. Ancak aslen Giresun’lu mu? yoksa başka bir şehrin nüfusuna mı kayıtlı? henüz net bir cevap bulunmamaktadır.

Alev Aydın ve Halsey:

2019 yılından bu yana mutlu birlikteliklerinin sürdüğü belirtilen ünlü çiftin yakın zamanda bir bebekleri olacağı açıklanmıştır. Halsey resmi instagram hesabından sürpriz başlığı altında resimlerini paylaşmıştır.

Alev Aydın’ın çocukluk yılları Antalya, Giresun, Suudi Arabistan ve New York gibi şehir ve ülkelerde geçmiştir. Günümüzde yaşantısını Amerika’da sürdürmektedir. Sevgilisi Ashley Nicolette Frangipane yani (Halsey) ‘nin de bir dönem soyacağına DNA testi’ne bakıldığında %11 oranında Türk olduğu belirtilmişti.

Halsey’in paylaştığı resmin altına ise Aydın, onu sevdiğini belirttiği bir yorum yazmıştır. Halsey bir dönem Türkiye’yi ziyaret etmiş, medya dünyasına Türkçe öğrenmeye çalıştığı ve baklava açmaya çalıştığı haberleri ile uzun süre Türkiye’nin gündeminde yer almıştı. Halsey aslen ise bir çok kaynakta anne tarafından İtalyan, Macar ve İrlanda, baba tarafından aslen Afrika & Amerika kökenli olarak geçmektedir.

Controller and HipMen: Los Angeles (2017) ve Small Shots (2017) filmlerinin yanı sıra, Cruel Hearts, Lonely Boy ve Mother Hen gibi başarılı yapımların altına da imzasını atan isim olmuştur.

Resmi instagram hesabını zoneaydin ismi ile kullanan Alev Aydın ‘ın günümüz itibariyle instagram hesabında 77b üzerinde takipçisi bulunuyor. Ancak bu sayı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz