Alesia Semerenko

Alesia Semerenko hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1994 yılının Nisan ayında dünyaya gelen güzel isim Rusya’nın Krasnodar bölgesinin Armavir kentinde doğmuştur. Burcu boğa, saç rengi kahve, göz rengi ise mavi’dir. Maalesef boy ve kilo bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

2018 yılında katıldığı Miss Moskova Güzellik yarışmasını kazanmıştır. Ancak yarışma organizatörü tarafından, katılması gereken hayır etkinliklerinde yer almadığı gerekçesi ile tacının elinden alındığı ve yarışmada 2. olan Kseniya Palenova’ya verildiği belirtilmiştir.

Alesia Semerenko kısaca hayatı;

Doğduktan sonra henüz 3 yaşında iken anne ve babası ile beraber St. Petersburg’a ardından da Moskova’ya taşınmıştır. Şiir yazmayı ve çizim yapmayı çok seven, Alesia günümüzde ise genellikle sosyal medya dünyasında yer alarak kariyerini sürdürmektedir.

Hem basılı reklam çalışmaları hem de güzellik yarışmaları ile tanınan Rus model’in günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 516bin civarındadır.

Ünlü olmadan önce;

Modellik öncesinde genellikle modellik çekimleri için hazırlık yaptığı fotoğrafları ilk olarak Şubat 2014’te Instagram hesabı üzerinden paylaşmaya başlamıştır. 2017 yılında Miss Russia yarışmasında ilk 20’ye girerek dikkatleri üzerine çekmiştir.

Alesia Semerenko, Happy Man Magazine dahil olmak üzere birçok basılı dergide model olarak yer almış, ve aynı zamanda Biothal Cosmetics ve Isabel Garcia dahil olmak üzere birçok markanın reklam yüzü olmuştur.

Sevgilisi var mı? varsa kim?

2019 yılının Mayıs ayında komedyen Timur Batrutdinov ile bir videosunu paylaşmıştır. Kaynak; Famousbirthdays

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz