Ala Tokel

Ala Tokel Sosyal medya dünyasının yanı sıra iş hayatı ile de başarılı kariyerini sürdürmektedir. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak ediliyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ala Tokel Kimdir? Nereli?

1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Ala Tokel, Doğa Koleji, Erenköy Kız Lisesi ve son olarak Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Lisans Bölümü ile eğitim hayatını tamamlamıştır. Babası da İstanbul doğumlu olan güzel ismin annesi ise İran asıllı ve ismi Menije hanım’dır. Tara isminde bir kız kardeşi vardır. Ala ve Tara isimleri Farsça kökenli isimlerdir.

MakeUp Studio’nun sahibi olan Ala Tokel ayrıca sosyal medya dünyasında da başarıları ile adından söz ettirmektedir. Gündüz makyajı, ekspress makyaj, gelin makyajı ve gece makyajı gibi farklı türlerde profesyonel makyaj uygulamaları yapılmaktadır. MakeUp Studio’nun Samsun, İzmir ve Ankara şubeleri de bulunmakta, ilerleyen süreçte tüm Türkiye’de şubeleşmeyi hedeflemektedir. Ala Makeup Studio resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://www.alamakeupstudio.com

Ala Tokel Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Güzel ismin boyu 1.69 cm, kilosu 57, burcu ise yay’dır. 2022 yılı itibariyle yaşı 27’dir. @alatokell olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 570bin civarındadır. Ayrıca @alatokel youtube video kanalında 262 b civarında abonesi bulunuyor.

Ala Tokel Evli mi? Sevgilisi Kim?

2017 senesinde Eren Bülbül ile evlenmiş ancak evliliği sonlanmıştır. Daha sonra Ahmet Aksöz ile birlikteliği sık sık medyaya yansımış ancak bu birlikteliğinde son bulduğu belirtilmektedir. Birlikteliklerinin bitme sebebi ise Ala Tokel’in iş temposunda ilişkisine gerektiği zaman ayıramaması olarak açıklanmıştır. Günümüz de başarılı ismin sevgilisi var mı? sorusunun cevabına ulaşılamamıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz