Aisleyne Horgan

1978 yılında Aisleyne Horgan İngiltere Londra’da dünyaya gelmiştir. Tam bir aile faciasının içerisinde yetişmek zorunda kalan Aisleyne Horgan’ın babası uyuşturucu bağımlısı idi. Annesi ilede ciddi sıkıntılar yaşamış henüz 16 yaşında iken evden ayrılmak ve tek yaşamak zorunda kalmıştır.

Kaldığı yerde bir çok sokak insanı ile bir arada yaşamış, o dönemdeki arkadaşlarıda uyuşturucu bataklığında yüzmekte idi. Aisleyne Horgan ise kendisini bu bataklıktan kurtarmış ve Londra’da, moda tasarımı ve tekstil eğitimi almıştır.

Daha sonra üniversiteyi kazanmış ve güçlü karakteri, girişimci özelliği ile hayatta kalıp başarı grafiğini yükseltmeyi başarmıştır.

Günümüzde moda tasarımcısı, oyuncu, yazar, model ve gazeteci kimliği ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Katıldığı Big Brother isimli yarışma ise onun önünü açmış kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Kendi giyim markası, Unique by Aisleyne ile İngiltere’de bayan giyim üzerine moda tasarımları hazırlamış, geçmişte yaşadığı dramatik hayatı ve sokak insanları ile ilgili bir çok gazetede yazmış ve makale hazırlamıştır.

2016 yılında ise iOS ve Android cihazlar için fitness uygulaması olan Aisleyne 7 Minute Workout’u başlatmıştır. Hayırsever kişiliği ile günümüzde öne çıkan Aisleyne Horgan, 3 sene Sigara İçilmez projesinin yüzü olmuş, Brain Tumor UK’nin patronu ve Batı Afrika’daki eğitim projelerine fon sağlamak için ActionAid ile çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz