Ahmet Şeninak

Ahmet Şeninak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Ego isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Başarılı isim hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Ahmet Şeninak Kimdir?

Ahmet Şeninak oyuncu, tiyatrocu, yönetmen. Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Oyuncu kimliğinin yanı sıra son dönemde yönetmenliğini üstlendiği Fotoroman Kralı tiyatro oyunu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Fotoraman Kralı Ali Cüneyd Kılcıoğlu tarafından yazılmış ve Orçun Ucal’ın tek kişilik performansıyla izleyicilerle buluşmuştur.

Ahmet Şeninak Nereli?

Ahmet Şeninak İstanbulludur. Doğma büyüme İstanbul. Ailesi annesi, babası ve daha bir çok soru hakkında merak konusu ancak bu bilgilerine ulaşılamamıştır.

Ahmet Şeninak Boyu, Kilosu

Ahmet Şeninak 1.78 cm boyunda ve 65 kilodur.

Ahmet Şeninak Kaç Yaşında?

Ahmet Şeninak 31 yaşındadır. Doğum tarihi 1 Ocak 1992, burcu ise oğlak’dır.

Resmi instagram hesabı @ahmetseninak ‘dır.
Ahmet seninak5
Oynadığı Diziler:

En son Fox Tv ekranlarında yayınlanan Ego isimli dizide rol alan başarılı isim dizi de (Melisa Aslı Pamuk) Sibel’in asistanı Tansel karakterini üstlenmiştir. Dizi de ayrıca Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Erdal Küçükkömürcü, Tuna Orhan, Hülya Gülşen, Derya Beşerler, Sevilay Çiftçi, Duygu Kocabıyık, Eylül Akdağ, Eslem Barutçu ve Mine Çağla Çoban rol almıştır.

EGO (Tansel) (2023)
Menajerimi Ara (2021)
Bir Nefes Daha (2019)
Bize Müsaade (2019)
Kurşun (2019)

Tiyatro

Tut Elimden Rownie, Maltepe Üniversitesi, Rownie, Yönetmen (2016)
Featuring Shakespeare, Atölye 1314, III.Richard, Romeo (2016)
Çökme Tehlikesi, Maltepe Üniversitesi,Tom (2014)
Yeşil Papağan Limited, Maltepe Üniversitesi (2014)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz