Ahmet Emre

0

Ahmet Emre, Oyuncu, Tiyatrocu, Şair ve Profesyonel Yönetici – Danışman.

1971 yılının Ocak ayında Kayseri’de dünyaya gelmiştir. Büşra Emre ile evli ve 2 kız babasıdır. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Ahmet EMRE Rol aldığı Sinema, Dizi, Reklam, TV Programı,

Yemin (Hakim), Emanet (Tüccar Kenan), İncir Ağacı (Avukat Metin Güneş), Zalim İstanbul (Doktor), Şampiyon (İş adamı), Mehmetçik Ku-tül Amare (Arap Şeyhi), Tatlı Rüyalar Oteli (Emniyet Müdürü), Hayat bize güzel (Nikah Memuru), Albaraka Türk Reklam Filmi (Yeni Nesil Albarakalı Memur), Omore Dondurma Reklam Filmi ( Pakistan – Dondurma satıcısı), Yarınım Yok (Youtuber Kaya Giray video klip oyuncusu – Homeless), Başımla Beraber (Youtuber Seyf video Klip oyuncusu – Hakim), Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamu Spotu (Hasta), Youtube Reklam Filmi (Evlilik Organizasyon firması reklamı – Nikah Memuru)

Ahmet EMRE, Boyu, Kilosu, yaşı ve hakkında merak edilenler,

Boy 1.68 cm, kilosu 78 ve oğlak burcudur. 1971 doğumlu ve 2021 yılı itibariyle 50 yaşındadır.

Yıllarca ticaret ve yöneticilikle uğraştıktan sonra, ikinci bir meslek olarak 2019 yılında aldığı eğitimler sonrasında (sinema-tiyatro-oyunculuk-diksiyon eğitimleri) oyunculuk mesleğinde kariyer yapmaya başlamıştır. Aynı zamanda şair ve ressam olan Ahmet EMRE özel sektörde yöneticilik ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Evli ve 2 kız babasıdır.

Web Sayfası : https://oyuncu.ahmetemre.com.trİlginizi Çekebilir :   Kerimhan Duman

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz