Afra Eloisay

0

Afra Eloisay özellikle sosyal medya dünyasının son dönemlerde merak konusu olduğu güzel isimlerdendir. Hakkında ise kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi vb. bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1998 yılının Mayıs ayında Antalya, Alanya’da dünyaya gelmiş ve Alanya’da yetişmiştir. Baba tarafından aslen Hatay, İskenderun’ludur. Sosyal medya dünyasında SİNDİ (afraeloisay) ismi ile tanınsada gerçek ismi Afranur Barka’dır. Alanya Mahmutlar, Şükrü Kaptan Lisesi mezunu olan güzel isim üniversite eğitimi için hazırlanmaktadır.

Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte üniversite eğitimi için hazırlanmanın yanı sıra serbest olarak manken, model ve klip oyunculuğu gibi çalışmalar da bulunmaktadır. 2018 yılında ünlü sanatçı Cansever‘in seslendirdiği İkizler Burcu isimli şarkının klip çalışmasında Harun Başal ile birlikte yer almıştır. ROS Ajans’a bağlı olarak mankenlik kariyerini devam ettirmekte.


Her geçen gün sosyal medya dünyasında takipçi sayısı artmakta ve herkesin dikkatini üzerine çekmektedir. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 52,5bin civarındadır.

Afra Eloisay uzun boyu, düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkat çekmekte, özellikle takipçileri genellikle erkeklerden oluşmaktadır. Boyu 1.71 cm, kilosu 46, burcu ise boğa’dır.

Genellikle seyahat etmekten keyif alan güzel isim yurtdışında yaptığı tatilde çekilmiş resimlerini takipçileri ile paylaşmaktadır. 9 Mart 2019 tarihinde bulunduğu Tayland Phuket adasın da alkollü motor kullandığı gerekçesi ile polis tarafından yakalandığı belirtilmiştir. Ardından 1 gün nezaret’te bekletildiği ve 1000 Dolar gibi bedel karşılığında serbest bırakıldığı açıklanmıştır.

Bazı kaynaklarda evli olduğu yazsada hem yaşı ile, hem de sosyal medyada ve yaptığı paylaşımlarda böyle bir bilgi paylaşmış olmaması, medeni durumu ile ilgili bu veriyi doğrulamamaktadır. Bu konu hakkında henüz net bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz