Afet Duru

Afet Duru Tiktok fenomeni olarak tanınmaktadır. Yayınları ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Hakkında Detaylı Bilgiler:

Afet Duru Kimdir?

Afet Duru Tiktok fenomeni olarak tanınmış, kısa süre içinde ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Henüz 9 yaşında iken annesini yitirmiş, üvey annesi ile büyümüştür.

1989 yılında Turgut Özal döneminde ailesi ile birlikte Türkiye’ye göç etmiş ve Gebze’ye yerleşmişlerdir. Ortaokulu Gebze’de okumuş, Lise eğitimini de yarıda bırakmıştır. Kendisinden büyük iki ablası vardır. Aile şiddeti nedeni ile 16 yaşına geldiğinde evden kaçmış ve Bursa’ya taşınmıştır.

Afet Duru Nereli?

Afet Duru aslen Bulgaristan göçmeni’dir. Bazı kaynaklarda belirtildiği üzere doğum tarihi 1980, 42 yaşında ve ikizler burcudur.

Youtube ve tiktok hesapları üzerinden de oldukça aktif olan ünlü tiktoker’in tiktok hesabı ise @afetduruofficial Tiktok hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 983.2bin civarındadır.

2022 yılının Mart ayında Armağan Çağlayan‘ın sunduğu Gör Beni serisinde kendisi hakkında sorulan sorulara tüm içtenliği ile cevap vermiştir. Gör Beni serisinde özeli ile ilgili bir çok açıklamada bulunmuştur. Babası ile bir süredir görüşmediğini, onu son kez görmek istediğini dile getirmiştir. Ayrıca kendisini çok yalnız hissettiğini, insanlardan biraz sevgi ve saygı dışında herhangi bir beklentisi olmadığını sözlerine eklemiştir.

Armağan Çağlayan’ın bir sorusunda çok küfür etme sebebini sürekli aşağılanma olarak nitelendirmiştir. Ya küfür edicem, ya da beddua ben küfürü tercih ettim demiştir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz