Adil Yıldırım

Adil Yıldırım hakkında merak edilen yazarlık kariyeri. Peki kaç yaşında? nereli? eğitimi, kitapları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Adil Yıldırım oğlak burcudur. Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından Milano Teknik Üniversitesi Uluslararası Pazarlama Bölümü’nde Yüksek Lisans yapmıştır.

Yüksek Lisans eğitiminden sonra Birleşmiş Milletler Roma Ofisi ve devamında İtalya Roma’da ve Torino merkezli çeşitli özel şirketlerde iş hayatını sürdürmüştür.


Hikayeler ile birlikte yazma serüvenine adım atan Yıldırım’a ait bazı eserler İtalya’da gazetelerin hafta sonu eklerinde ve internet bloglarında yayınlanmıştır.

Ülkemizde ise ilk romanı Gecede Saklı Yalnız Aşklar kitabını okur severler ile paylaşmıştır. İkili İlişkiler Uzmanı ve yazar olarak Beyaz Tv’de Nilüfer Bereket‘in sunduğu Nilüfer Zamanı isimli programa katılmıştır. Ayrıca yeni kitabı Med Cezir Fox Tv Merve Yıldırım’ın sunduğu Çalar Saat programında paylaşılmıştır.

Adil Yıldırım kitapları;

Zamanın Sessiz Ruhu & Tesadüfe Yer Yoktur
Med Cezir
Gecede Saklı Yalnız Aşklar.

Aslında aşk öpüşmekle başlar.
Öpüşmek, sevgilinin ruhuna temas ettiğin ilk andır ve sana yaşam sevinci verir.
Hayat dediğin de işte bu keyif aldığın anlardan ibarettir…
A.Y. / Med Cezir kitabından.

Yeni ayrılık sonrası; Bir süre yalnız kalmak ve acılarla yüzleşmek iyidir.

Sahte para’dan çok, sahte zampara var piyasada.

İlişkide aniden “kabin basıncı düşen” erkeklere karşı dikkatli olunuz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz