Adam Demos

Adam Demos Netflix platformunda yayınlanan Sex/Life isimli dizi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yakışıklı oyuncu hakkında ekran severler bir çok sorunun cevabını araştırıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Adam Demos Kimdir? Nereli?

1986 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen ünlü oyuncu Avustralya asıllıdır ve Avustralya’nın Wollongong Şehri’nde doğmuştur. Oyunculuk kariyerindeki büyük çıkışını Michelle Blanchard’ın kısa filmi Aborijin Yüreği adlı film ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Gilligan, UnReal, Winner Losers, Janet King, Worm, Cooped Up gibi dizilerde de rol almıştır. 2021 yılında ise Netflix Platformu’nda yayınlanan Sex/Life isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizi de Brad karakterine hayat vermiştir.

Dizide birlikte rol aldığı güzel oyuncu Sarah Shahi ile gerçek hayattada aşk yaşadıkları yönünde haberler ile magazin gündeminde yer almıştır.

Adam Demos Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.85 cm, kilosu 85, burcu ikizler, göz rengi mavi, saç rengi ise kahverengi’dir. 2021 yılı itibariyle yakışıklı oyuncu 35 yaşındadır. Resmi instagram hesabını @adam_demos olarak kullanmaktadır. Seyahat etmek, boks ve sörf yapmak, yüzmek ve yürüyüş yapmaktan büyük keyif almaktadır.

En başarılı bulduğu erkek oyuncu Chris Hemsworth, kadın oyuncu ise Isla Fisher.

En Sevdiği Yemek: İtalyan Mutfağı

En Sevdiği Renk: Mavi

Tam bir alışveriş aşığıdır. Alışveriş yapmak en büyük hobileri arasında yer almaktadır.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram: @adam_demos
Twitter: @actor_adamdemos

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz