Ada Mina Küçük

1

Ada Mina Küçük hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? aslen nereli? hangi sinema ve dizilerde rol almıştır. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Minik oyuncu Mina Küçük 2013 yılında dünyaya gelmiştir. Bir çok kaynak neticesinde İzmir’de yaşadığı ve İzmir doğumlu olduğu bilgisine ulaşılmıştır. Ancak bu bilgi kesin bir bilgi değildir.

2019 yılında Oyuncumuz Ada Mina, Büşra Develi ile birlikte marka yüzü olduğu Yemeksepeti Reklam Filmi’nde yer almıştır. Yusuf Güney Gün oyunculuk ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Ada Mina Küçük oynadığı diziler;

Show Tv ekranlarında yayınlanan Alev Alev isimli dizide rol almıştır. Ayrıca Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Annenin Günahı isimli dizinin de oyuncu kadrosunda yer alan minik oyuncu, dizi de Zehra karakterini canlandırmıştır. Bir Annenin Günahı isimli dizi de Özge Özberk, Musa Uzunlar, Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas, Emre Kınay, Pamir Pekin ve Mina Derman gibi isimlerde rol almıştır.

Ada Mina Küçük resmi instagram hesabını ada_mina_kucuk_ ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle takipçi sayısı 10B civarındadır. Ancak sayı her geçen gün artmaktadır. İnstagram hesabı annesi tarafından yönetilmektedir.

1 Yorum

  1. 1. izmirde yaşadığı yanlış
    2. 2013 doğumlu a deil bir yaş daha büyük
    bunları nereden mi biliyorum çükü kendisiyle aynı okul ve anı sınıf tayız

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz